Паломницький  центр «Покров» здійснив паломництво  до святинь Почаївської лавли           

ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА – НАША УКРАЇНСЬКА СВЯТИНЯ

            9 липня від кафедрального Свято-Покровського собору група паломників різних парафій і конфесій з благословення ВисокопреосвященнішогоДимитрія, митрополита Львівського і Сокальського, відвідали Свято-Успенську Почаївську Лавру – одну з найбільших православних святинь України.

Під чудовий спів чоловічого хоруми помолились на Божественній літургії, відвідали печерну церкву та приложились до святих мощей Преподобних Іова і Амфілохія Почаївських. Незабутнє враження справила Почаївська чудотворна ікона Божої Матері, одна з найбільш шанованих Православною церквою, яка спускалася на двох шовкових стрічках і зупинялася на рівні людського зросту,  щоб віруючі могли прикластися та вшанувати образ. Почаївська чудотворна ікона шанується також римо-католицькою та греко-католицькою церквами. Відомо, що на знак подяки ікону подарував грецький митрополит Неофіт поміщиці Анні Гойській.  Анна молилася перед  образом за зцілення сліпого від народження брата, і сталося чудо –він прозрів. Після такого зцілення Анна вирішила подарувати чудотворну ікону монастирю, щоб за молитвоюдо Пресвятої Богородиці могли зцілитись якомога більше людей. Анна Гойська жертвує на розбудову Почаївського монастиря великі кошти і будує церкву на честь Успіння Божої Матері.

В цьому Успенському храмі знаходиться ще одна святиня – відбиток Стопи Пресвятої Богородиці на камені, з якої спливає Свята цілюща вода. Тут відбувається багато зцілень і чудес. Ми з молитвою приклонились до списку Стопи Матері Божої, попили святої води і кожен паломник відчував на собі БлагодатьБожу.

Відвідали ми і Свято-Духівський монастир – скит, в якому знаходяться шість ковчегів з мощами більш ніж 300 святих та ікона прп.Серафима Саровського, яка написана на камені, на якому молився Серафим Саровський 1000 днів і ночей. Також тут знаходиться ще одна святиня – Чудотворний Хрест святого преподобного Микити Переяславського, до якого звертаються з молитвами від нападу злих духів.

Свою молитву ми продовжили на монастирському кладовищі, де був похований Прп. Амфілохій Почаївський.  Тут похоронено багато старців і праведників, таких як Старець Ахіла, на могилі якого відбувається багато чудес.

Велике духовне піднесення ми, паломники, отримали, коли відвідали с. Онишковичі, що на Рівненщині, де знаходиться ще одна українська святиня – Скит святої праведної Анни з цілющим джерелом, температура води якого цілий рік незмінно становить +4 градуси. Ми відчули велику Благодать і тепло після молитви та трьохразового занурення в холодну воду.Несподіванкою для паломників стало те, що кілька тижнів назад сюди з гори Афон (Греція) привезли голову Священномученика Вікентія-воїна з іконою для поклоніння та молитви.

В Почаївській Лаврі йде до завершення будівництво Преображенського Собору, що стає ще однією окрасою Лаври, і ще однією святинею гори, якою опікується Богородиця.

Ми вдячні Богові і Пресвятій Богородиці за щасливу поїздку і твердо переконані, що не потрібно забувати за українські святині, бо Почаївська Лавра і Києво-Печерська Лавра були і будуть українськими, хто б там не служив, бо покровителями перед Богом і Богородицею є українські святі, які служили для Української Православної Церкви і України.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

Соломія Гнатишин,

парафіянка Храму Святого Духа УПЦ КП с.Оброшино

     Голови паломницького центру «Покров» о. Романа Мануляка висловлює велику подяку протоієрею Андрію Лотоцькому настоятелю парафії  Святого Духа УПЦ КП с. Оброшино за проведення цієї святої духовної мандрівки 

АНОНСИ ПОДОРОЖЕЙ

Червень 2017 р. Б.

Липень 2017 р. Б.

Без названия
7 липня (п’ятниця) МАНЯВСЬКИЙ СКИТ – УКРАЇНСЬКИЙ АФОН

Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічомуий монастир (Івано-Франківська єпархія)

детальніше >>>
pochaiv01
8 липня (субота) СВЯТИНІ ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ

1. Почаївська лавра 2. Свято- Духівський скит 3. Монастирський цвинтар 4. Джерело св. Анна

детальніше >>>
c3b05226a04af818281e1227801a59c07cbae67a-600x343
ВІДПОЧИНОК НА о. ЕВБЕЯ (або ЕВІЯ), ГРЕЦІЯ

проїзд + проживання (10 ночей) + харчування (HB)

детальніше >>>

Вересень 2017 р. Б.

shutterstock_153053525
ІЗРАЇЛЬ – СВЯТА ЗЕМЛЯ

паломництво Слідами Ісуса Христа

детальніше >>>
168_zolota_pidkova_galichini_preview
Золота Підкова Львівщини

Львів — Золочів — Підгірці — Олеськ — Львів ЗАМКИ НАВКОЛО ЛЬВОВА

детальніше >>>
img-081237138371
Бригінці-Ніжин-Батурин-Чернігів

Запрошуємо на незабутнє паломництво духовними перлинами Чернігівщини

детальніше >>>