Паломницький  центр «Покров» здійснив паломництво  до святинь Почаївської лавли           

ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА – НАША УКРАЇНСЬКА СВЯТИНЯ

            9 липня від кафедрального Свято-Покровського собору група паломників різних парафій і конфесій з благословення ВисокопреосвященнішогоДимитрія, митрополита Львівського і Сокальського, відвідали Свято-Успенську Почаївську Лавру – одну з найбільших православних святинь України.

Під чудовий спів чоловічого хоруми помолились на Божественній літургії, відвідали печерну церкву та приложились до святих мощей Преподобних Іова і Амфілохія Почаївських. Незабутнє враження справила Почаївська чудотворна ікона Божої Матері, одна з найбільш шанованих Православною церквою, яка спускалася на двох шовкових стрічках і зупинялася на рівні людського зросту,  щоб віруючі могли прикластися та вшанувати образ. Почаївська чудотворна ікона шанується також римо-католицькою та греко-католицькою церквами. Відомо, що на знак подяки ікону подарував грецький митрополит Неофіт поміщиці Анні Гойській.  Анна молилася перед  образом за зцілення сліпого від народження брата, і сталося чудо –він прозрів. Після такого зцілення Анна вирішила подарувати чудотворну ікону монастирю, щоб за молитвоюдо Пресвятої Богородиці могли зцілитись якомога більше людей. Анна Гойська жертвує на розбудову Почаївського монастиря великі кошти і будує церкву на честь Успіння Божої Матері.

В цьому Успенському храмі знаходиться ще одна святиня – відбиток Стопи Пресвятої Богородиці на камені, з якої спливає Свята цілюща вода. Тут відбувається багато зцілень і чудес. Ми з молитвою приклонились до списку Стопи Матері Божої, попили святої води і кожен паломник відчував на собі БлагодатьБожу.

Відвідали ми і Свято-Духівський монастир – скит, в якому знаходяться шість ковчегів з мощами більш ніж 300 святих та ікона прп.Серафима Саровського, яка написана на камені, на якому молився Серафим Саровський 1000 днів і ночей. Також тут знаходиться ще одна святиня – Чудотворний Хрест святого преподобного Микити Переяславського, до якого звертаються з молитвами від нападу злих духів.

Свою молитву ми продовжили на монастирському кладовищі, де був похований Прп. Амфілохій Почаївський.  Тут похоронено багато старців і праведників, таких як Старець Ахіла, на могилі якого відбувається багато чудес.

Велике духовне піднесення ми, паломники, отримали, коли відвідали с. Онишковичі, що на Рівненщині, де знаходиться ще одна українська святиня – Скит святої праведної Анни з цілющим джерелом, температура води якого цілий рік незмінно становить +4 градуси. Ми відчули велику Благодать і тепло після молитви та трьохразового занурення в холодну воду.Несподіванкою для паломників стало те, що кілька тижнів назад сюди з гори Афон (Греція) привезли голову Священномученика Вікентія-воїна з іконою для поклоніння та молитви.

В Почаївській Лаврі йде до завершення будівництво Преображенського Собору, що стає ще однією окрасою Лаври, і ще однією святинею гори, якою опікується Богородиця.

Ми вдячні Богові і Пресвятій Богородиці за щасливу поїздку і твердо переконані, що не потрібно забувати за українські святині, бо Почаївська Лавра і Києво-Печерська Лавра були і будуть українськими, хто б там не служив, бо покровителями перед Богом і Богородицею є українські святі, які служили для Української Православної Церкви і України.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

Соломія Гнатишин,

парафіянка Храму Святого Духа УПЦ КП с.Оброшино

     Голови паломницького центру «Покров» о. Романа Мануляка висловлює велику подяку протоієрею Андрію Лотоцькому настоятелю парафії  Святого Духа УПЦ КП с. Оброшино за проведення цієї святої духовної мандрівки 

АНОНСИ ПОДОРОЖЕЙ

Вересень 2018 р. Б.

shutterstock_153053525
Ізраїль. Паломництво слідами Ісуса Христа

Весь Ізраїль за 8 днів!!! Виліт зі Львова та Києва : Маршрут: Тель-Авів - Єрусалим - Віфлеєм - Хайфа - Назарет - Кана Галилейська - Гора Блаженств - Капернаум - Галілейське озеро - Єрихон - Йордан - Мертве море - ЯффоВиліт

детальніше >>>
maxresdefault
15 -16 вересня Кам’янець-Подільський – Бакот – Хотин – Банчани

Кам'янець-Подільська фортеця, Бакотський наскельний монастир, Хотинська фортеця, Банченський Свято-Вознесенський монастир,

детальніше >>>
29542661_1681119701976756_1056692308406300010_n
15 вересня паломництво до Кирило-Мефодіївського чоловічого монастиря в с. Уйковіце (ПОЛЬЩА),

Саме в цей день найбільша православна обитель Польщі відзначає свій храмовий празник.

детальніше >>>
DSC0907-e1496047211438
22 вересня (субота) Паломництво до Кирило-Мефодіївського чоловічого монастиря в с. Уйковіце (ПОЛЬЩА)

Монастир на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в Уйковіцах розташований в Підкарпатському воєводстві Польщі. Це найбільший православний монастир на території Польщі і основний місцевий центр православного паломництва.

детальніше >>>
250px-Pochaevskaya
23вересня (субота) Паломництво до святинь Почаєва

- Почаївська Лавра - Святодухів скит - Монастирський цвинтар - Джерело св. Анни

детальніше >>>
IMG_4273
Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий Монастир

НА УКРАЇНСЬКИЙ АФОН На це паломництво залишилось 45 - ть місць. Прошу зголошуватися!

детальніше >>>
img-081237138371
Бригінці-Ніжин-Батурин-Чернігів

Запрошуємо на незабутнє паломництво духовними перлинами Чернігівщини

детальніше >>>

Жовтень 2018 р. Б.

завантаження
Паломництво по Святих місцях Почаєва

-Свято-Успенська Почаївська Лавра -Свято-Духівський монастир-скит - монастирське кладовище - джерело Св. праведної Анни

детальніше >>>
beautiful Greek islands - Symi, Dodecanese
З 15 по 22 жовтня паломництво на острів Кіпр

Монастир Кікос найбільший на Кіпрі. Кікська ікона Пресвятої Богородиці. Монастир Троодитіси. Монастир Трикуккія. Церква св.муч.Кіпріана та Устини та інші монастирі і святині острова Кіпр

детальніше >>>
tax-izr
ІЗРАЇЛЬ з 16 по 23 жовтня (виліт зі Львова)

Тель-Авів - Єрусалим - Віфлеєм - Хайфа - Назарет - Кана Галилейська - Гора Блаженств - Капернаум - Галілейське озеро - Єрихон - Йордан - Мертве море - Яффо

детальніше >>>