Паломницький  центр «Покров» здійснив паломництво  до святинь Почаївської лавли           

ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА – НАША УКРАЇНСЬКА СВЯТИНЯ

            9 липня від кафедрального Свято-Покровського собору група паломників різних парафій і конфесій з благословення ВисокопреосвященнішогоДимитрія, митрополита Львівського і Сокальського, відвідали Свято-Успенську Почаївську Лавру – одну з найбільших православних святинь України.

Під чудовий спів чоловічого хоруми помолились на Божественній літургії, відвідали печерну церкву та приложились до святих мощей Преподобних Іова і Амфілохія Почаївських. Незабутнє враження справила Почаївська чудотворна ікона Божої Матері, одна з найбільш шанованих Православною церквою, яка спускалася на двох шовкових стрічках і зупинялася на рівні людського зросту,  щоб віруючі могли прикластися та вшанувати образ. Почаївська чудотворна ікона шанується також римо-католицькою та греко-католицькою церквами. Відомо, що на знак подяки ікону подарував грецький митрополит Неофіт поміщиці Анні Гойській.  Анна молилася перед  образом за зцілення сліпого від народження брата, і сталося чудо –він прозрів. Після такого зцілення Анна вирішила подарувати чудотворну ікону монастирю, щоб за молитвоюдо Пресвятої Богородиці могли зцілитись якомога більше людей. Анна Гойська жертвує на розбудову Почаївського монастиря великі кошти і будує церкву на честь Успіння Божої Матері.

В цьому Успенському храмі знаходиться ще одна святиня – відбиток Стопи Пресвятої Богородиці на камені, з якої спливає Свята цілюща вода. Тут відбувається багато зцілень і чудес. Ми з молитвою приклонились до списку Стопи Матері Божої, попили святої води і кожен паломник відчував на собі БлагодатьБожу.

Відвідали ми і Свято-Духівський монастир – скит, в якому знаходяться шість ковчегів з мощами більш ніж 300 святих та ікона прп.Серафима Саровського, яка написана на камені, на якому молився Серафим Саровський 1000 днів і ночей. Також тут знаходиться ще одна святиня – Чудотворний Хрест святого преподобного Микити Переяславського, до якого звертаються з молитвами від нападу злих духів.

Свою молитву ми продовжили на монастирському кладовищі, де був похований Прп. Амфілохій Почаївський.  Тут похоронено багато старців і праведників, таких як Старець Ахіла, на могилі якого відбувається багато чудес.

Велике духовне піднесення ми, паломники, отримали, коли відвідали с. Онишковичі, що на Рівненщині, де знаходиться ще одна українська святиня – Скит святої праведної Анни з цілющим джерелом, температура води якого цілий рік незмінно становить +4 градуси. Ми відчули велику Благодать і тепло після молитви та трьохразового занурення в холодну воду.Несподіванкою для паломників стало те, що кілька тижнів назад сюди з гори Афон (Греція) привезли голову Священномученика Вікентія-воїна з іконою для поклоніння та молитви.

В Почаївській Лаврі йде до завершення будівництво Преображенського Собору, що стає ще однією окрасою Лаври, і ще однією святинею гори, якою опікується Богородиця.

Ми вдячні Богові і Пресвятій Богородиці за щасливу поїздку і твердо переконані, що не потрібно забувати за українські святині, бо Почаївська Лавра і Києво-Печерська Лавра були і будуть українськими, хто б там не служив, бо покровителями перед Богом і Богородицею є українські святі, які служили для Української Православної Церкви і України.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

Соломія Гнатишин,

парафіянка Храму Святого Духа УПЦ КП с.Оброшино

     Голови паломницького центру «Покров» о. Романа Мануляка висловлює велику подяку протоієрею Андрію Лотоцькому настоятелю парафії  Святого Духа УПЦ КП с. Оброшино за проведення цієї святої духовної мандрівки 

АНОНСИ ПОДОРОЖЕЙ

Грудень 2017 р. Б.

1393622797_concorde-el-salam-pool_1_w800

Шарм-ель-Шейху -море Синай - Майсеєва гора, монастир св. Катерини. Ізраїль - паломництво до гробу Господнього і багато святих місць

детальніше >>>
Minotaurs-Labyrinth-Children-attraction-at-WaterWorld-Themed-WaterPark-Ayia-Napa

Дитячий тур з відпочинком на морі (Болгарія) Тривалість: 9 днів.

детальніше >>>
Minotaurs-Labyrinth-Children-attraction-at-WaterWorld-Themed-WaterPark-Ayia-Napa
Англомовний православний табір Дитячий тур з відпочинком на морі (Болгарія)

Тривалість: 9 днів. Маршрут: Львів – Обзор – Львів Дати виїздів: 22.06.2018 – 30.06.2018

детальніше >>>
unnamed (1)
Свята Земля – Ізраїль

Шарм-ель-Шейху відпочинок на теплому Червоному морі з паломництвом на Святу Землю в Ізраїль

детальніше >>>

Лютий 2018 р. Б.

250px-Pochaevskaya
24 лютого (субота) Паломництво до святинь Почаєва

- Почаївська Лавра - Святодухів скит - Монастирський цвинтар - Джерело св. Анни

детальніше >>>

Березень 2018 р. Б.

IMG_4273
24 березня Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий Монастир

НА УКРАЇНСЬКИЙ АФОН На це паломництво залишилось 45 - ть місць. Прошу зголошуватися!

детальніше >>>

Квітень 2018 р. Б.

shutterstock_153053525
18 квітня 2018р. Ізраїль. Паломництво слідами Ісусу Христа

Весь Ізраїль за 8 днів!!! Виліт зі Львова та Києва : Єрусалим, Вифлеєм, Назарет, Кана Галилейська, Капернаум, Ейн-Карем, Єрихон, Мертве Море, Йордан та інше.

детальніше >>>

Травень 2018 р. Б.

1490110896servisdosok_0236
16 травня Дорогою до Ченстохови. Паломницько-екскурсійний тур до Європи: Прага – Дрезден – Ченстохова

Львів – Прага – Дрезден – Саксонська Швейцарія* – Майсен* – Ченстохова – Краків – Львів Дати виїздів: 18.04.2018

детальніше >>>
img-081237138371
Бригінці-Ніжин-Батурин-Чернігів

Запрошуємо на незабутнє паломництво духовними перлинами Чернігівщини

детальніше >>>